"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& журналістика & персоналі-Я & Сергій Пільгуй - рятувальник назавжди: підтверджено Орденом

Сергій Пільгуй - рятувальник назавжди: підтверджено Орденом

26.09.2015 18:49

Виконуючи завдання за призначенням, вогнеборцям часто доводиться ризикувати власним здоров’ям, а то і життям. Згадуючи події трирічної давності, а саме лісову пожежу, що сталась наприкінці серпня 2012 року поблизу села Гладківка Голопристанського району, відразу розумієш, що лише мить може відчутно змінити наше життя. Так сталось із Сергієм Пільгуєм – старшим водієм пожежного автомобіля Голопристанського пожежно-рятувального підрозділу, який у складі свого підрозділу брав участь у ліквідації цієї пожежі. На той час вже кілька днів тривала ця вогняна битва. 


28 серпня вогонь, підсилений вітром, стрімко направився в сторону пожежної техніки та людей. У результаті водій Пільгуй, ще двоє пожежних та два працівника лісової охорони отримали опіки різної ступені важкості. Сергій Сергійович постраждав досить сильно. Далі було тривале лікування, вихід на пенсію, оформлення інвалідності. Реабілітація ж продовжується по сьогоднішній день. За підтримки керівництва обласної служби ДСНС Сергій вже вдруге зможе покращити свій фізичний стан, перебуваючи у м. Ніжин у клінічному санаторії «Авангард». 


Людей, які втратили здоров’я при виконанні професійного обов’язку, забувати не можна. Необхідно підтримувати їх привітним словом та доброю увагою. В будні, а особливо у святкові дні, Сергія Пільгує завжди радо зустрічають в його рідному підрозділі у м. Гола Пристань. Так було і в цьому році – в День рятівника – разом з колегами. А минулого року на 17 вересня він отримав Орден за мужність 3 ступеня від Президента України.


ГУ ДСНС

календар

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031