Про нас

«X-km» - незалежний аполітичний авторський Інтернет-ресурс, створений у  2015 році. Автором статей, літературних творів, фото, малюнків, дописів, дослідждень та мультимедійних матеріалів є Олена Маляренко (псевдо Олеся Штефан), член місцевого осередку НСЖУ ( з 2010р.) та НСПУ (з 2015р.). 

У рубриці "Х-км: Особистий нотатник"  міститься блог, у якому публікуються щодня роздуми, нариси, анонси, враження та чернетки художнього та публіцистичного характеру українською та російською мовою. Це виключно доробок Олени Маляренко.

У рубриці "Х-км: Особистий доробок" подаються готові до видання або уже опубліковані художні твори автора Олени Маляренко  (збірки та зошити поезій, цикли й добірки оповідань та новел, повісті, романи, пісні, сценарії). Їх можна прочитати та прокоментувати, "розшерити" у соцмережах.

У рубриці "Лица, личности, слова" викладаються оригінальні аваторські інтерв*ю та розмови із цікавимо особистостями, мешканцями Херсонської області, України та гостями. Це й ті, що були раніше надруковані у періодиці, і ті, що були  спеціально створені для сайта . У т.ч. і матеріали на замовлення (з обов*язковою поміткою справа "Стіл замовлень")

У рубриці "Сплетни, новости, слухи"  розміщуються журналістські статті, нариси, сюжети та аудіоматеріали створені за ініціативою автора та його розсуд а також , у т.ч створені у  межах співпраці з управліннями та організаціями, виконані на замовлення. Тут можуть публікуватися і матеріали гостей сайту, за їх згодою та погодженням із адміністрацією сайту - вони викладаються із поміткою "Слово Гостю".

До появи сайту "Х-км" певні матеріали виходили на інтернет-ресурсах "Тепловоз.com", "Проза.ру", "Херсон.in", у всеукраънських та обласних газетах і журналах. Тут дублюються на підставі авторського права на публікацію автора - Олени Маляренко.

На сайті висвітлюється суб*єктивна авторська позиція й оцінка подій та публічних особистостей, проблем та цікавинок Херсона та області, України й світу, результати особистих розслідувань та досліджень. Тому не претендують на абсолюбтну істину, а є приватною думкою.

 «X-km» - це територія людини поза виборами та політикою. Героєм «X-km» може стати кожен. Пишіть.