"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& журналістика & персоналі-Я & В'ячеслав Соломка - відверте інтерв'ю для херсонської Підземки

В'ячеслав Соломка - відверте інтерв'ю для херсонської Підземки

06.01.2020 12:28

В'ЯЧЕСЛАВ СОЛОМКА: "МАЮ ПРОФЕСІЙНУ ЦІЛЬ - ЗІГРАТИ РОЛЬ В КОМЕДІЙНОМУ СЕРІАЛІ". СПІЛКУВАВСЯ МАКС ПЛЮЩ ДЛЯ ПІДЗЕМКИ.

Молодий український актор і телеведучий є відомим далеко за кордоном за невеликими, але помітними роботами в кіно у понад 45 стрічках, серед яких "Той хто не спить", "Заєць смажений по-берлінськи", "Полювання на Вервольфа", "Смерть шпіонам. Прихований ворог", "Доярка з Хацапетівки", "Пес", "Повернення Мухтара", "Свати" тощо. І тим не менше, без тіні зіркової хвороби, він просто і щиро дав відповіді для херсонського фейсбук-ресурсу "Підземка". Пропонуємо вам цю розмову:

М.П.- За останні роки український кінематограф значно покращився та продовжує змінюватись в ліпшу сторону. Все більше молодих акторів запрошують зніматися. У яких фільмах можна тебе побачити?

- Я набагато більше знімався до того, як почав працювати на телебаченні. На ТБ я працюю вже сім років з 2012 р. А зараз через те, що у багатьох режисерів, кастинг-директорів є така асоціація чи такий стереотип - телеведучий! Значить телеведучий він не актор, не вміє грати, хоча багато навіть не знають, що в мене акторська освіта. І після університету поки активно працював в репертуарних театрах - в "Театрі на Подолі", в "Молодому театрі", театрі "Сузір'я" я знімався значно більше. До того часу коли прийшов на телебачення я знявся більше ніж в сорока фільмах. Але головних ролей в мене не було: другорядні, епізодичні, вдалі, менш вдалі.


роль в тс "Повернення Мухтара".

М.П.- Мабуть кожен актор хотів би знятися в повному метрі для великих екранів?

Період останніх п'яти років, коли почало активно розвиватися українське кіно, почали багато знімати широкоформатного, прокатного кіно на кошти Держкіно в мене таких великих, дійсно цікавих ролей не було. Я досі не можу пробити цю стіну, цей стереотип, що телеведучий - не актор. Ось можна його запросити на якусь другорядну роль, епізод, як прикрасу, але ні в якому разі не на головну, хоча я цього дуже би хотів.

М.П.- Розкажи детальніше про роботу в театрі...

- Як я вже казав в театрі почав працювати відразу після університету. Спочатку це був "Молодий театр". Я прослухався і мене взяли, хоча мріяв я працювати в театрі "Франка" (туди нас не взяли нажаль). Працював на разових, отримував 80 грн. за спектакль. Паралельно я ще працював в театрі "Сузір'я" - там було в нас два спектаклі прекрасні і пізніше мене запросили в "Театр на Подолі" після зйомок в серіалі "Заяц, жаренный по-берлински". Маю дуже теплі спогади про цей театр! Потім я опинився на "Новому каналі". Робота в театрі закінчилася.

М.П.- Чим зараз займається В'ячеслав Соломка?

- Зараз вся моя театральна робота виключно антрепризи. Ми нещодавно зробили антрепризу з Сергієм Писаренко та Євгеном Нікішиним (із "Уєздного города", команда КВК така була). Зараз вони працюють в "Дізель-шоу". Зробив з ними в Одесі чудову антрепризу! Періодично їздимо з нею по Україні. Ось це дійсно комерційно вигідно, тому що кругом ми збираємо аншлаги. Ще була антреприза "№13, або Олiнклюзив". Там Володя Горянський, Льоша Вертинський, Лариса Руснак знімалися також.


роль в кіно "Заєць смажений по-берлінськи"

М.П.- Як працюється з іменитими акторами?

- З приводу того як працюється з такими відомими артистами хочу сказати... я так би мовити також не останньої свіжості, не збитий льотчик.)) Мене люди теж добре знають та зустрічають оплесками. Додам, що всі успішні, талановиті люди абсолютно прості в спілкуванні, адекватні. Коли справа доходить до роботи - дуже з ними легко. Хоча іноді (я не буду говорити Хто) є виключення коли можуть попортити нерви і колегам акторам та членам колективу, технічним працівникам, адміністрації. Вони таким чином "живляться енергією". Є такі люди, не буду приховувати.

М.П.- Кого би хотів зіграти? Є роль мрії?

- Маю мрію чи професійну ціль, скажімо так, зіграти комедійну роль в комедійному серіалі. Саме така роль може стати для мене візитівкою. Оскільки в моїй кар'єрі було різне... Я грав у воєнних фільмах свого часу. 2010-2012 рр. знімалася велика кількість стрічок на тему Другої світової війни. Я там грав фашистів злих, то нещасних євреїв, то ще когось... Впевнений, що мої комедійні та акторські здібності, якщо я зроблю велику комедійну роль будуть оцінені, побачені, про них дізнаються!

 

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=461176957834554&set=gm.643533059505406&type=3&theater&ifg=1
Спілкувався Макс Плющ (МП)

календар

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031