"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& Загальні положення

Загальні положення

Відвідувач Сайту має право переглядати та коментувати публікації та статті, читати поезії та прозу, прослуховувати аудіо. Кожен вільний у висловленні думки й оцінки, якщо вона не ображає гідності автора, коментаторів та відвідувачів, не порушує чинного законодавства. Розпалювання ворожнечі на релігійному, національному, політичному  чи міждержавному рівнях, провокування міжособистісних конфліктів на сайті заборонені.У разі виявлення цих порушень  адміністрація «X-km» залишає за собою право видаляти коментарі.

Зареєстровані користувачі сайту матимуть право замовити статтю, інтерв’ю, розповідь про себе чи про події та особистостей, які вважають цікавими.
Без погодження з адміністрацією сайту не можна подавати рекламу та оголошення щодо товарів, послуг, заходів, посередницької діяльності тощо.
Усі матеріали Сайту призначені для особистого користування. Копіювати, тиражувати, інтерпретувати  чи використовувати з комерційними цілями будь-який контент  «X-km», тексти чи графічні зображення, не можна. Усі завантажені матеріали можуть бути використані виключно для некомерційного призначення з урахуванням збереження авторських прав.
Усі права на матеріали, розміщені на сайті, охороняються згідно з чинним законодавством України
Адміністрація сайту залишає за собою право видалити ту чи іншу інформацію, розміщену на «X-km», або взагалі припинити чи тимчасово призупинити діяльність сайту.

Сайт може містити посилання на інші ресурси або інформацію рекламного характеру. За діяльність цих ресурсів , а також за  достовірність інформації, поданої рекламодавцем, адміністрація «X-km» відповідальності не несе.

календар

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930