"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& журналістика & ситуаці-Я & У Херсоні з'явилися кар'єрні радники

У Херсоні з'явилися кар'єрні радники

15.10.2019 17:23

Стати кар'єристом тепер простіше: з початку 2019 року  в нашому місті з'явилися кар'єрні радники.

Ви могли подумати, що це надає послуги якийсь новий сертифікований коуч? Мовляв, він і буде вас мотивувати на злети та досягнення? Насправді ж інститут кар’єрного радника був запроваджений у  Державній службі зайнятості - це новий тип спеціалістів, які будуть індивідуалізовано підходити до потреб кожного, хто шукає роботу.

Наскільки актуальна така послуга?
Дуже актуальна! Повальні скорочення, оптимізації та чистки рядів зробили безробітними чимало спеціалістів. Не всі хочуть їхати на некваліфіковану, хай і високооплачувану, роботу за кордон, багато хто шукає себе на Батьківщині.  І саме індивідуальний підхід дозволить їм побачити свої персональні плюси та переваги, допоможе правильно оцінити власний потенціал та максимально реалізуватися на швидкозмінному, рухливому ринку праці.

Уже, попри короткий термін роботи нової послуги, бували випадки, коли спеціалістові вдавалося відкрити потенціал прихований. Адже відомо, що людина, яка все життя працювала бухгалтером і потрапила під скорочення й надалі буде шукати себе в фінансовій справі, не розуміючи, що закопує свій талант дизайнера чи викладача. Повз пильне око кар’єрного радника ваші таланти не пройдуть. Він їх помітить, допоможе відшліфувати та зробити із них конкуретне портфоліо й почати бюудувати кар'єру.

У службі кажуть, що це не єдина новація:
"Запровадження є першим кроком на шляху модернізації роботи державної служби зайнятості та розвитку її як конкурентного провайдера послуг на ринку праці. Наші  радники здійснюють супровід клієнтів під час перебування на обліку в службі зайнятості до моменту працевлаштування. Вони покликані допомогти громадянам розвинути навички управління кар’єрою та адаптуватися до потреб ринку праці ". 

Утім, багато залежить і від ступеня мотивації людини. Часто тривале безробіття, невідповідність особистісних і професійних якостей вимогам ринку праці, неактуальність фаху, малий досвід роботи тощо обезкрилюють людину. Щоб допомогти кожному з його проблемою, умовно пошукачів поділяють на п'ять профілів, і працюють з кожною групою окремо. Далі - тестування, діагностична та мотиваційна співбесіди, складання індивідуального плану розвитку та працевлаштування, або відкриття власної справи - ось так виглядає приблизна схема роботи радника. Хоча на практиці нюансів стільки ж, скільки людей та їхніх потреб і запитів.

Звертатися до кар’єрних радників можна й тоді, коли ви задумали змінити роботу чи звільнитися зі старої. Так шанси врятуватися від депресії та безробіття будуть вищими.
Хочете порадитися? Звертайтеся: Ткаченко Олена Сергіївна - 460592, Ломановська Юлія Вікторівна - 424724, з 9.00 до 17.00

Ми найближчим часом плануємо поспілкуватися із радниками і дізнатися, як готують цих спеціалістів.

влас. інф.

 

календар

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930