"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& журналістика & ситуаці-Я & Стань учасником нового соціального ток-шоу - вже 9 березня!

Стань учасником нового соціального ток-шоу - вже 9 березня!

02.03.2020 22:05

На Херсонщині стартує перше незалежне соціальне ток-шоу. Запис відбудеться 9 березня о 14:00 в Палаці молоді та студентів Херсонської обласної ради (ДКТ). Cаме ви можете стати учасником шоу, яке створене не для забалакування, а для зміни ситуації та живого обміну думками.

За словами організатора проекту Макса Петяха, ідея з'явилася тому, що численні TV-проекти з одноманітною тематикою набридли. Весь цей епатаж  ображеними на життя чи соціально небезпечними людьми, хайп на резонансних випадках насправді не виконує головної задачі - повоноцінного діалогу  і спільного пошуку рішення.
 "Якщо столичні колеги, з їх потужностями, настільки звязані рейтингом по руках і ногах, то ми самі можемо створити ти наше ток-шоу, яке  буде реально впливати на суспільство, буде цікавим, і корисним.Час щось міняти!" - каже Макс.

Чи вийшло б у нього щось, якби не підтримка адміністрації обласного Палацу молоді та студентів? Звісно, питання риторичне. За словами директорки закладу Олени Звягіної, вона недовго думала, перш ніж ризикнути і погодитися на новий проект:
"Ми завжди готові підставити плече ініціативам молоді. А тут - такі амбітні і безумовно корисні плани. Глловне, щоб і херсонці не стояли осторонь та долучалися до роботи проекту. У нас у же є хор громади, тепер буде соціальне ток-шоу, і це - добре".

Уже відома не тільки дата дебютного випуску - 9 березня, а й те, які проблеми візьмуть до обговоренняпередовсім. Це: "Чому людям з особливими потребами нелегко в нашій країні?", "Сексуальне виховання підлітків", "Дефіцит оптимізму" тощо. Але стартуватиме проект із теми насправді шевченківського звучання, що стала гаряче обговорюваною на Херсонщині у лютому - "Чи потрібні бібліотеки?".

Розібратися в ній допоможуть запрошені спікери - журналістка Євгенія Вірлич, письменниця Оксана Зіненко, завідувачки бібліотеками Людмила Романчук (філієя №3 Херсонської ЦБС) та Тетяна Всяких (дитяча бібліотека №21). Спеціфальні гості першого ток -шоу депутати херсонської міської ради та літератори Дмитро Плотніков і Наталя Уварова. Вестиме шоу літературний активіст, організатор творчої групи "Підземка", інтерв'юер Макс Плющ.

В програмі  ток-шоу буде і концертна складова - плануються виступи талановитих виконавців музики, пісень, лірики тощо. То є всі перспективи зробити нове шоу не лише інформативним, а й яскравим та різножанровим.
- Долучайтесяч!пишіть в лічку! Змінимо реальність разом! - такими словами завершує розмову про майбутнє шоу Макс, і ми з задоволенням додаємо контакти для спілкування нижче:

дізнавалася О. Маляренко


 

календар

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930