"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& спецпроекти & СмартСтарт: спроби створити новину & Про мистецтво та вандалізм - із Сергієм Сірком

Про мистецтво та вандалізм - із Сергієм Сірком

10.12.2019 16:17

Юні блогери Центру розвитку дітей та підлітків Smart Start потроху набирають обертів у справжній журналістській та блогерській роботі. Адже для обох цих різновидів дяльності інтерв'ю - важлива складова, яку варто  вдосконалювати. Другим гостем хлопців та дівчат став відомий художник та автор графіті, які прикрашають Херсон, Сергій Сірко, який відвідав їх на початку грудня.

Чому саме його вибрали для спілкування? Відповідь проста. Під час осіннього табору навчання та відпочинку учні Центру поблизу Херсонського водоканалу побач или малюнки, що прикрашали сіру стіну комунального підприємства. Химерні риби, квіти та тварини  миттю потрапили на дитячі фото та відео. А особистість автора зображень викликала інтерес. Саме тому, набравшись досвіду і навчившись ставити питання, вони запросили до себе Сергія.

Він багато й цікаво  розповідав про свої творчі задуми та ідеї, пригадав виставки, флешмоби та мистецькі акції, до яких долучався, поділився враденням від подорожей. Відверто відповів на питання про роботу та харобіток художника, стиль життя та взаємин із людьми з більш тривіальними професіями. На прощання Серій подарував ним блогерам стікери - наліпки, зображення яких є дивними й загадковими, і в яких страшне перетворюється на доброзичливе.

Більше - в інтерв'ю за посиланням:

 

Модерувала розмову Олена Маляренко

календар

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031