"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& література & проза & Ну, хто хоче книгу?

Ну, хто хоче книгу?

05.03.2016 12:32

Добридень, шановні.
Вам уже траплялося читати мої оповідання й вірші у соцмережах та на літературних сайтах? Якщо так - я дякую вам за кожен перегляд і кожен лайк, за кожен коментар та увагу. Ті з вас,  хто полюбляє он-лайн читання, можуть й надалі це робити. Але - з*явилися варіанти :)
Якщо ви - читач, закоханий у книгу "з плоті й крові", любите гортати сторінки, лишати закладинки, загинати аркушики та робити олівчиком позначки - тепер ви можете або завітати до бібліотеки Лавреньова у Херсоні , або...- купити собі моїх книжок.

Що я пропоную:
1. Збірку поезій "Час-калейдоскоп". До неї увійшли далеко не всі вірші, які я написала, а три поетичні  зошити - "Місто-логія", "Лого-Рифми", "Білий плач" . Це  3 зошити, упорядковані у знакові часи для мене й багатьох українців - на самому початку двотисячних, у рік першого майдану, і в 2014 році. Загалом близько 200 віршів.
Це своєрідний ліричний щоденник мене-українки, мене-жінки, мене-людини, у якому переплелося особисте та загальне, логічне і чуттєве.

2. Збірку новел та  оповідань "Справжній іграшковий світ". Тут теж далеко не вся проза, написана мною, а четверта її частина, мабуть з 30 оповідань. Це цикли оповідань "Поламані іграшки", "Повернення," "Казки для мене, дорослої".
Чому поєднала так? -а  щоб вам цікавіше були читати, бачити як я-автор змінювалася і як змінювалися мої герої. Це люди-діти, люди-літні люди і потрошку я та мої знайомі. Не автобіографічне, хоча майже всі сюжети - те, що бачила й чула поряд.

Замовила тираж/наклад 500 примірників, викупила лише 50 -  розіслала до бібліотек, взяла участьу благодійному ярмарку на придбання тепловізорів та медикаментів, ще кілька використала для вступу до обласної філії Спілки письменників . Отож, на руках у мене книг більше нема. Але можна дозамовити, доробити й - мати собі книгу.

Ціна питання така:
собівартість книги 65 грн  +, якщо ви не з Херсона,  додайте кілька гривень  на пересилку Новою поштою  чи рекомендованим листом.

Якщо хочете дати мені можливість найближчим часом видати ще одну книгу - (оповідань написано ще 4 цикли, віршів - ще 6 ) уже готовий проект  "Мої любі чоловіки (книга скарг та відмов)" - переказуйте грошей трошки більше. Знаєте, іноді й 5 і 10 грн важать так само багато як і багато тисяч :) Словом, скільки б додатково ви не переказали - обов*язково будете спонсорами нового видання :) Зі вдячністю згадаю вас на окремій сторінці.

Гроші й заявки збираю до кінця квітня. У травні починаю розсилку і роздачу книг з обовязковим автографом та вдячним написом.
Отож,  відписуйтеся у коментарях тут, на сайті Х-км:
1. Хто ви є.
2. Що замовили (вірші чи оповідання)  і скільки примірників.
3. Адреса - куди слати.
4. Сума, яку переказали.

Думаю, картка приват-банку підійде? Чекаю на замовлення:

4149 6258 1240 0354  Маляренко Олена Миколаївна

 


 

календар

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930