"

Ікс-кілометр - територія людини

"
[

персональний сайт Олени Маляренко

творчість, журналістика, комунікації
]
& спецпроекти & Вибори, виборці, кандидати & Чому балотуватиметься Павло Білецький

Чому балотуватиметься Павло Білецький

17.06.2019 22:35

Феномен Зеленського спровокував  несподіване: у полтиці з'являються по-справжньому молоді й незаангажовані обличчя. Так, Павло Білецький,засновник компанії Экскурсии, сувениры для туристов и херсонцев виклав свою мотивацію - чому він хоче потрапити до Верховної Ради. Пропонуємо ознайомитися із нею нижче.

Практично на кожній екскурсії гіди компанії «ХерсON» промовляють нашу з братом просту і зрозумілу формулу, яка працює бездоганно: «Любити можна лише те, що поважаєш. Поважати те, що цінуєш. Цінувати те, що знаєш».. Коли є знання, повага та любов — з’являється бажання розвивати. Наша команда вже давно реалізує свої бажання в реальних діях.

Сьогодні я хочу масштабувати на рівень країни той досвід, ті інструменти, ті успіхи і ті думки, які зробили туризм в Херсоні і сам Херсон краще. Ми з командою розвиваємо місто та область щодня. У 2010 ми провели перший захід, на якому зібралося 50 осіб. На останній наш фестивальний проект прийшло 45000 гостей. У 2014 ми з братом провели першу екскурсію для 15 осіб. Сьогодні тисячі людей приїжджають на Херсонщину завдяки туристичній компанії «ХерсON».

З дитинства наші батьки вчили нас з братом поважати нашу культуру, історію і землю. Мама навчила бачити та цінувати найкраще на своїй землі та в наших людях. І ось компанія «ХерсON» вже 5 років розповідає всій Україні про красу, історію, можливості Херсонської землі, піднімаючи економіку та престиж рідних міста й області. 

Батько нас вчив відповідальності: «Взявся — роби. І не бійся!». Напевно, саме тому ми змогли побудувати першу в Україні реконструкцію човна епохи вікінгів. Саме тому провели перший в місті фестиваль туризму, вуличної їжі, музики і яскравих емоцій. А потім ще три фестивалі… А потім ще два з назвою «ХерсON ФЕСТ», які «заряджали» позитивом увесь Південь. Настав час донести цю динамічну енергію позитивних зрушень усій нашій країні. Без сильної економіки областей не буде сильної України.

У 2015 році бажання об’єднати гравців туристичної галузі змусило взяти участь у створенні Асоціації «Туризм Херсона». 2017 рік — розуміння політичних процесів у нашій країні спонукало до навчання у школі державного управління. Через бажання жити в чистому під’їзді — вирішив очолити пост голови ОСББ.

Одні говорять нам: «Хлопці, вас би в управління містом — розквітло би все навколо», «Вам би в депутати — стало би краще жити». Ми завжди посміхалися і продовжували робити те, що робили. Інші казали: «Робіть свою справу і буде добре», «Не лізьте в політику, там бруд!», «На всю цю систему управління містом, країною вже немає надії». У нас є надія, енергія та сила. Є розуміння та чіткий план дій. Ми знаємо, що входить в обов’язки народного депутата, мера та президента. Також знаємо, які в нас закони, чому вони не працюють. Це потребує змін саме зараз!

Ми розуміємо «точку А», в якій перебуваємо і «точку Б», куди хочемо привести місто та область. Так, це — вихід із зони комфорту. У черговий раз. Настав час використовувати нові інструменти i діяти! Один знайомий блогер сказав на першому ТиШо фесті «в Херсон треба «вдихнути життя», щоб він розвивався». Я цілком згоден. Для результату потрібні дії, команда і віра в краще. Саме тому я йду в народні депутати Верховної Ради від Суворовського та Дніпровського районів Херсона, щоб активувати зміни, дати новий імпульс і поділитися енергією Півдня з усією країною. Нам потрібна підтримка херсонців — тоді зміни та розвиток стануть неминучі.

Політика — це «зло» і «брудно»?
«Зло» — бути при владі та говорити про «вічні перспективи» та нічого не робити кілька років. А якщо щось зроблено, то тільки для власної вигоди.
«Брудно» — це коли не можеш вийти з дому та дійти на роботу після дощу з сухими ногами. Коли при величезних природних та географічних можливостях про Херсонщину знають в основному завдяки кавунам, вбивствах активістів та останніх рядках у рейтингах щодо якості життя.
Якщо у дворі брудно — потрібно брати та прибирати, а не чоботи одягати вищі. Якщо навкруги «зло» — треба міняти систему. Потрібно шукати способи та інструменти, а не просто чекати, хотіти, боятись.

Звернення до друзів

Хочу звернутися до тих, хто особисто знає наші проекти, успіхи та прориви. Ви як ніхто знаєте, що прозорість, гідність, відкритість та розвиток — це головні мої принципи. Такі цінності на генному рівні в мене, брата, в моїй родині. Розраховую на вашу підтримку, добрі слова та взаємодію!

Я вважаю, що країна, Херсонщина та наше місто повинні наслідувати подібні принципи. Усі ми потребуємо рішучих дій та нової енергії для зростання i руху вперед.

Виборча система обкатана політтехнологами, засіяна грэчкою та нездійсненими лозунгами. За нас вже все прорахували. Люди голосують за «вождів», котрі приносять подарунки на свята у рік виборів, 1 раз у 5 років ремонтують 10 метрів доріг, «зохоплюють» борди на вулицях та купують ефіри на телебаченні. Є білборд, є телевізор, є Верховна Рада. Це вбиває наш політикум. Я хочу, щоб ви розуміли. Я не на тому рівні знаходжусь, щоб йти старим шляхом. Моє завдання — познайомитись з громадянами, обє’днати людей, донести своє бачення, стратегію та закликати віддати голос за розвиток!

Джерело - https://khers-on.com/blog/pavlo-biletskiy/my-motivation/

календар

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031