Співачка Світлана Тарабарова задекларувала доходи в Херсоні

02.04.2016 17:48

Звичний ритм роботи Центру обслуговуваня платників податків у Херсоні на вул. І. Кулика був порушений зірковим візитом - у суботу співачка Світлана Тарабарова приїхала до рідного міста, щоб задекларувати свої доходи. 

"Это не больно и не страшно. Это должен делать каждый, кому не все равно, как будет наполняться бюджет, что получат детские садики и школы. И я своим примером хочу показать, что платить налоги нужно обязательно" - сказала вона журналістам.

Світлана є так званим платником-єдинником , і вона  вже вдруге відвідує Херсон саме з метою декларування. Від її концертів рідне місто стабільно отримує свою частку до бюджету. За вірність маленькій батьківщині та за активну громадську позицію їй подякував начальник ГУ ДФС Ігор Клим і подарував троянди. 

Черга (а людей , які в цей день прийшли до ЦОППу було небагато) зі спокійною цікавістю поставилася до візиту молодої знаменитості. Та все-таки коротка фотосесія відбулася.

Усіх Світлана запросила на нову програму шоу "95 квартал" у Херсоні, в якому братиме участь як запрошена зірка. А також на свій сольний концерт, який відбудеться 13 травня у Ювілейному.


 

Олена Маляренко. Фото автора.