Херсонці посадили дерево миру

09.04.2016 10:56

Україна другий рік поспіль долучається до Всесвітньої акції «Дерево миру», яка об’єднала 50 країн світу. Не стоїть осторонь і Херсон. У ботанічному саду понад півтораста студентів, викладачів, працівників культури, активістів та  містян працювали над висадкою гібіскусів, хурми, самшита і, власне, дерева миру – сакури.

Навіть обіцяний синоптиками дощ наче затримався у суботу, щоб дати змогу спокійно і весело попрацювати. Людей стільки, що лопат на всіх не вистачає. 

Ректор Херсонського університету Василь Стратонов і за студентами наглядає, і не стоїть осторонь робіт: він привіз із собою новенький яскравий державний прапор і підняв його над макетом херсонської фортеці – вийшло красиво й символічно. Хоча, зізнається він,  є й одна прикрість – поки одні прикрашають ботанічний сад, інші – грабують: шість кущів самшиту напередодні  хтось просто поцупив, перелізши через паркан.

Дуже задоволена допомогою студентів, активістів та мешканців Херсона директор ботанічного саду Ніна Сушинська. Кожне дерево, каже вона , буде оточене турботою й ростиме, то акція не стане показушною. Пересвідчитися в цьому мроже кожен: ботанічний сад відкритий для відвідувачів та помічників кожного робочого дея.

Сонечко, свіже повітря й добра справа звеселили усіх. Тепер залишається дочекатися цвітіння символічного дерева миру – хай сакура приживеться і насправді настане мир