Будьте обережні: свята тривають!

09.01.2016 09:32

Новорічно-Різдвяні свята Херсонщини  зазнали сильних розшарувань: у той саме час, поки на затишних сценах у палацах культури та на майданчиках міст і селищ триває феєрія аматорських та штатних колективів, витискаючи солодку сльозу з очей чиновників, на другому плані прості смертні ходять по лезу безпеки.

Так, правоохоронцям вдалося днями зупинити справжню "банду колядників" - подружня пара з дитиною напрошувалася на гостини до квартир пенсіонерів, співала пісень і... крала цінності. Їх марафон різдвяного забагчення зупинила пильна бабуся, яка, закривши за "гостями" двері, одразу помітила зникнення мобільного й ювелірних прикрас. Вона викликала правоохоронців,  і ті тепер , затримавши "духів різдва", " колють" їх на причестність до інших аналогічних випадків.

Гостинно привітали з Різдвом жителя Олександрівки Каланчацького району у Херсоні. Колипоки чоловік перебував в обласному центрі у справах, невідомі, неподалік від залізничного вокзалу, вдарили його й обібрали. У суці потерпілого були банківські картки та 300 грн готівкою. Невеликий збиток, але й - несвятковий.

 Ще один штрих до свята - зникнення людей. Відправляючись повітати зі святами родичів чи близьких, або вставши провітритися від святкового столу, люди по всій області зникали. Щоправда, більшість із них потім знайшлася. просто заблукали, заснули, забули зарядити "мобілку" - усе це ,так би мовити, "по п*яні". Але до статистики поліції вони потрапили.  
Що й сказати: як живемо - так і святкуємо.
Але ж свята тривають: то будьте обережними , шановні жителі області.


Олеся Штефан